Stojak na ulotki FOLD

Stojak na ulotki FOLD

Stojak na ulotki i katalogi FOLD to doskonałe rozwiązanie mobilne do przechowywania, transportu oraz ekspozycji materiałów reklamowych. Będzie idealnym dopełnieniem każdej ekspozycji targowej czy wyspy promocyjnej. Cztery pojemne kieszonki z transparentnej pleksi wyeksponują Państwa katalogi w elegancki i funkcjonalny sposób.

Prosta forma, ergonomia oraz nowoczesny design to główne atrybuty proponowanego stojaka.

Stojak na ulotki FOLD  stanie się nieodzownym elementem wyposażenia Państwa stoiska targowego tym bardziej, że można go transportować w poręcznej torbie transportowej, a jego montaż zajmuje kilka sekund.

Jest to także doskonała forma ekspozycji folderów w hotelach, sklepach, bankach i innych placówkach, gdzie szybki i wygodny dostęp do informacji drukowanych ma istotne znaczenie.

Wersje produktu

stojak na ulotki nice fold, składany stojak na foldery

kieszonki: 4
wysokość: 1580mm
waga: 6 kg

Elementy produktu

Stojaczek FOLD tworzy lekka aluminiowa konstrukcja, podstawa stojaka w kolorze chrom nadaje eleganckiego charakteru, kieszonki formatu A4 wykonane z transparentnej pleksi

Nasze realizacje

Akcesoria

Zachęcamy naszych klientów aby wyposażyli się w użyteczne akcesoria które dodatkowo zwiększają funkcjonalność produktu lub zabezpieczają go w transporcie.

kontener ‘premium’ (kontener/lada)

Jak przygotować grafikę na ściankę

Dane produktu

konstrukcje pop up wymiary ścianka wystawiennicza