o firmie

Aroma & Visual Display wyróżnia się nowatorskim podejściem do idei marketingu wystawienniczego. Oferujemy nowoczesne systemy reklamowe, które poprzez oddziaływanie na szereg zmysłów u odbiorcy kreują indywidualny wizerunek firmy lub produktu, pobudzają emocje i przyczyniają się do wzmocnienia przekazu marketingowego.

W naszej ofercie łączymy znane i popularne systemy reklamowe z nowoczesnymi rozwiązaniami ekspozycyjnymi. Klasyczne, sprawdzone produkty wystawiennicze takie jak mobilne ścianki prezentacyjne, ścianki typu pop up, roll up’y, lady i stoiska dopełnia oferta nowoczesnych systemów z grafiką na materiałach tekstylnych, wykonaną w technologii druku sublimacyjnego. Ścianki tekstylne, zabudowy z podświetlanymi wydrukami przygotowanymi na różnego typu tkaninach są odpowiedzią na obecne trendy w wystawiennictwie i reklamie. Dzięki nim tworzymy efektowne ekspozycje spełniając tym samym oczekiwania klientów.

Nasze systemy wystawiennicze charakteryzuje innowacyjność i funkcjonalność. Proponowane rozwiązania ekspozycyjne dopełnia oferta marketingu zapachowego. Zajmujemy się profesjonalnym aromatyzowaniem przestrzeni targowej, ekspozycyjnej oraz sprzedażowej. Dostarczamy naszym klientom narzędzia do realizacji właściwego scent-marketingu, w którym indywidualnie dobrany zapach pozwala identyfikować markę i tworzy swoisty logotyp zapachowy firmy.

Nowoczesna ekspozycja to oddziaływanie na wiele zmysłów – my wiemy jak to zrealizować!

zaufaj sprawdzonym markom

Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak: EXPOLINC , PIXLIP, Hygiene Vision.

Expolinc_logo
pixlip_go_logo
logohv

Ogólne warunki handlowe