Aromamarketing

marketing ZAPACHOWY – aromamarketing

Aromamarketing to element multisensorycznej, a więc oddziałującej na wiele zmysłów, strategii marketingowej. Skuteczność marketingu zapachowego opiera się na fakcie, że ludzki zmysł węchu powiązany jest silnie z emocjami. Docierające z zewnątrz bodźce wywołują pozytywne skojarzenia, a te z kolei ciągną za sobą szereg podświadomie podejmowanych decyzji. Marketing zapachowy stanowi więc bardzo skuteczne narzędzie nakłaniające do zakupu. Warto stosować tego rodzaju nowinki technologiczne oraz być na bieżąco z wszelkimi zmianami, bo tylko w ten sposób zyskuje się pewność pomnażania zysków.

Marketing zapachowy – aromatyzowanie pomieszczeń

To, co odczuwamy poprzez bodźce zapachowe, wpływa na nasze odczucia, ale także skłania do konkretnych działań czy zachowań. Dzięki zastosowaniu kilku prostych rozwiązań możemy więc wykorzystać zapach do zachęcania konsumentów. Aromamarketing na polskim gruncie najczęściej występuje przy okazji Świąt Bożego Narodzenia, kiedy to wchodząc do galerii handlowej, czujemy przyjemny zapach mandarynek czy cynamonu. Łatwo kojarzymy tę woń właśnie z okresem świątecznym, więc chętniej podejmujemy decyzje zakupowe. Marketing zapachowy staje się coraz popularniejszy, chociażby przez wzgląd na to, że sama technologia robi się coraz przystępniejsza.

AROMARKETING

Informacje

Klasyczne systemy wystawiennicze takie jak ścianki prezentacyjne, roll up’y , lady, stoiska degustacyjne, czy stojaki na ulotki to sprawdzone rozwiązania reklamowe na wszelkiego rodzaju konferencje, targi, wystawy, spotkania biznesowe oraz eventy.

 

Produkty stanowią efektowną oraz efektywną formę prezentacji firmy lub produktu. Doskonale uzupełniają się wzajemnie. Popularne i funkcjonalne ścianki pop up EXPO MAGNETIC czy PRIMO doskonale komponują się z lekkimi, mobilnymi roll up’ami takimi jak np. LUX czy COMPACT oraz ladami prezentacyjnymi w tym popularnym i lubianym modelem AVLA.
Produkty te dają możliwość stworzenia w prosty i szybki sposób indywidualnego, dopasowanego do potrzeb i oczekiwań klienta stoiska reklamowego.
Klienci korzystają ponadto z praktycznych, składanych stojaków na ulotki FOLD, EXPO a na potrzeby zorganizowania i przeprowadzenia degustacji produktów sięgają po eleganckie i funkcjonalne ROLLSTANDY lub proste modele stoisk BASIC.

 

Proponowane przez nas systemy wystawiennicze odpowiadają na obecne zapotrzebowanie łączenia w ekspozycjach targowych wielkoformatowej grafiki z prezentacją multimedialną poprzez możliwość zintegrowania z systemem wystawienniczym monitorów lub telewizorów. Wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale także jakością adekwatną do ich ceny.

vision air dozownik rozpylający
aroma tower na olejki dyfuzja

AROMAMARKETING

Informacje

Nowoczesne, odpowiadające najnowszym trendom na rynku wystawienniczym systemy z grafiką wykonaną na materiałach tekstylnych to produkty cieszące się ogromnym zainteresowaniem. Technologia druku sublimacyjnego wkroczyła przebojem do branży reklamowej i dała ogromne możliwości tworzenia ekspozycji z wykorzystaniem wydruków tkaninowych, które są nie tylko ekologiczne, ale też łatwe w użytkowaniu, a przede wszystkim niezmiernie efektowne.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę nowoczesnych systemów z wydrukami tekstylnymi. Oferujemy łatwe w montażu, mobilne ścianki tekstylne TEXTILWALL, lady z grafiką tkaninową SOFTIMAGE oraz EXPRESS, jak również systemy do dekoracji wnętrz z grafiką na specjalnych tkaninach dekoracyjnych DECORFRAME.

 

Proponujemy także zabudowy targowe oparte na systemie FABRIC, w którym zastosowanie specjalnych profili aluminiowych i wielkoformatowych wydruków tekstylnych pozwala na stworzenie w szybki sposób atrakcyjnego stoiska wystawienniczego.
Stoiska targowe wykonane w systemie pozwalają osiągnąć spektakularny efekt, są jednocześnie łatwe w transporcie i elastycznie dopasowujące się do zmiennej powierzchni i układu przestrzennego stoiska.

 

Proponowane przez nas rozwiązania wystawiennicze z grafikami tekstylnymi stanowią doskonałe rozwiązania na targi, konferencje, prezentacje handlowe czy eventy. Ich montaż zajmuje tylko kilka minut, są także bezproblemowe w transporcie. Grafika na tkaninie obniża wagę systemu, pozwala na łatwą i szybką wymianę komunikatu reklamowego, dzięki czemu popularność tych systemów stale rośnie.

AROMAMARKETING

Informacje

PIXLIP GO jest pierwszym na świecie mobilnym systemem podświetlanych ram z tworzywa. W odróżnieniu od dostępnych profili aluminiowych system ten nie ma żadnych ostrych krawędzi oraz elementów, które narażałyby użytkownika na ryzyko skaleczenia. Dzięki inteligentnemu i intuicyjnemu rozwiązaniu łączenia elementów jeden w drugi bez użycia narzędzi w kilka minut można stworzyć nowoczesną ekspozycję. Dzięki zastosowaniu lekkiego tworzywa system PIXLIP GO jest nie tylko prosty w montażu, ale również praktyczny w transporcie. Niezależnie, czy pakowany do kartonu, czy w wygodną torbę transportową PIXLIP GO mieści się bez problemu do bagażnika samochodowego.

 

Z systemem PIXLIP GO nikt nie pozostanie niezauważony. Zintegrowane, wysoko wydajne moduły led gwarantują idealne podświetlenie wydruków dzięki czemu przyciągają uwagę.

 

PIXLIP GO dzięki założeniu modułowości elementów oferuje konstrukcje o zróżnicowanych wysokościach i wielkościach wraz z możliwością ich wszechstronnej konfiguracji i elastycznego łączenia pojedynczych ram do nawet mocno rozbudowanych stoisk wystawienniczych. Wydruk z indywidualnym motywem graficznym nadaje zabudowie indywidualnego charakteru. Bezproblemowa wymiana grafiki w ciągu kilku sekund pozwala na zmianę komunikatu reklamowego.

 

PIXLIP GO zachwyca prostotą, estetyką wykonania, uniwersalnością a przede wszystkim uzyskanym efektem ekspozycyjnym.

 

Dostępny w różnych formatach i konfiguracjach dopasuje się do każdej powierzchni wystawienniczej stając się niezbędnym narzędziem reklamowym Państwa firmy.

stoiska targowe aromatyzowanie

systemy do aromatyzowania przestrzeni

Oferowane przez nas systemy do aromatyzowania przestrzeni pozwalają na wdrożenie idei marketingu zapachowego zarówno w przestrzeniach handlowych takich jak sklepy, butiki, kawiarnie, punkty obsługi klienta oraz obiektach typu hotele, spa, fitness kluby, banki, jak również umożliwiają profesjonalne aromatyzowanie stoisk targowych, eventów, konferencji czy szkoleń.

Zapach kreuje przestrzeń, pozwala nadać miejscu indywidualnego charakteru, podnosi prestiż oraz tworzy swoisty znak rozpoznawczy firmy czy produktu.
Badania potwierdzają skuteczność marketingu zapachowego w realizacji konkretnych celów biznesowych.

Aromatyzowanie przestrzeni:

  • wydłuża czas przebywania klienta w punkcie sprzedaży, czy obsługi,
  • zwiększa skłonność do zakupów,
  • wprowadza przyjazną i bardziej otwartą komunikację personelu z klientem,
  • podnosi wyniki sprzedaży, przyczynia się do wzrostu obrotów firmy
  • podnosi ocenę kompetencji pracowników obsługi przez klienta,
  • podwyższa ocenę poziomu oferty handlowej oraz obsługi,
  • daje klientom odczucie większej atrakcyjności prezentowanych towarów,
  • wpływa na korzystniejszą ocenę przez kupującego stosunku ceny do jakości oferowanego towaru.

Oferujemy różnego typu urządzenia do aromatyzowania przestrzeni. W ich doborze kluczowym jest dopasowanie działania do warunków technicznych miejsca, jak również indywidualnych preferencji klienta. Najważniejszym elementem jest oczywiście sam zapach. Bogata oferta kompozycji zapachowych pozwala na wybór właściwego aromatu stosowanie do charakteru miejsca, jak i celu, który chcemy osiągnąć.

Oferowane przez nas rozwiązania z zakresu marketingu zapachowego pozwalają poczuć jak wielką rolę odgrywa zapach w nowoczesnej komunikacji marketingowej i w jaki sposób przyczynia się do osiągnięcia sukcesu przez naszych klientów.