Systemy wystawiennicze

Lady – systemy wystawiennicze

 

Proponowane przez nas systemy wystawiennicze cechują się przede wszystkim zróżnicowaniem. W ramach współpracy możemy zaproponować klasyczne ścianki, czyli rollupy, stojaki na ulotki czy stoiska degustacyjne, lecz specjalizujemy się także w nowoczesnych rozwiązaniach. Tradycyjne lady wystawiennicze zawsze będą dobrym wyborem, choć w obecnych czasach warto stawiać na innowacje i oryginalność, którą gwarantują m.in. systemy tekstylne czy podświetlane moduły reklamowe. Również dostępne ścianki z pewnością skutecznie przyciągną uwagę osób zainteresowanych ofertą danej firmy, dlatego gorąco polecamy wypróbować je każdemu, komu zależy na zdobyciu nowych oraz utrzymaniu stałych klientów.

Dostosowane do potrzeb rynku lady wystawiennicze

Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym Klientom nowoczesne systemy wystawiennicze dostosowane do współczesnych standardów. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zmieniających się wciąż trendów, dlatego nieustannie śledzimy rozwój branży, dostosowując ofertę do oczekiwań odbiorców. Wybierając nasze lady wystawiennicze, trzeba zastanowić się, gdzie będą one wykorzystywane – w zależności od przeznaczenia możemy bowiem zaproponować inne rozwiązania. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy fachową poradą. Nasze systemy wystawiennicze są dostosowane do naprawdę wielu sytuacji, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

CLASSIC EXPO – KLASYCZNE SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

Informacje

Klasyczne systemy wystawiennicze takie jak ścianki prezentacyjne, roll up’y, lady, stoiska degustacyjne czy stojaki na ulotki to sprawdzone rozwiązania reklamowe na wszelkiego rodzaju konferencje, targi, wystawy, spotkania biznesowe oraz eventy. Poszczególne produkty stanowią efektowną oraz efektywną formę prezentacji firmy lub asortymentu. Doskonale uzupełniają się wzajemnie. Popularne i funkcjonalne ścianki pop up EXPO MAGNETIC czy PRIMO doskonale komponują się z lekkimi, mobilnymi roll up’ami, takimi jak np. LUX czy COMPACT oraz ladami prezentacyjnymi w tym popularnym i lubianym modelem AVLA. Produkty te dają możliwość stworzenia w prosty i szybki sposób indywidualnego, dopasowanego do potrzeb i oczekiwań klienta stoiska reklamowego.

 

Zamawiając nasze niezawodne lady wystawiennicze, klienci korzystają ponadto z praktycznych, składanych stojaków na ulotki FOLD, EXPO a na potrzeby zorganizowania i przeprowadzenia degustacji produktów sięgają po eleganckie i funkcjonalne ROLLSTANDY lub proste modele stoisk BASIC. Proponowane przez nas systemy wystawiennicze odpowiadają na obecne zapotrzebowanie łączenia w ekspozycjach targowych wielkoformatowej grafiki z prezentacją multimedialną poprzez możliwość zintegrowania z systemem wystawienniczym monitorów lub telewizorów. Wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale także jakością adekwatną do ich ceny.

Textil Expo

TEXTIL EXPO – TEKSTYLNE SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

Informacje

Nowoczesne, odpowiadające najnowszym trendom na rynku wystawienniczym systemy z grafiką wykonaną na materiałach tekstylnych to produkty cieszące się ogromnym zainteresowaniem. Technologia druku sublimacyjnego wkroczyła przebojem do branży reklamowej i dała ogromne możliwości tworzenia ekspozycji z wykorzystaniem wydruków tkaninowych, które są nie tylko ekologiczne, ale też łatwe w użytkowaniu, a przede wszystkim niezmiernie efektowne. W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę nowoczesnych systemów z wydrukami tekstylnymi. Oferujemy łatwe w montażu, mobilne ścianki tekstylne TEXTILWALL, lady z grafiką tkaninową SOFTIMAGE oraz EXPRESS, jak również systemy do dekoracji wnętrz z grafiką na specjalnych tkaninach dekoracyjnych DECORFRAME.

 

Proponujemy także zabudowy targowe oparte na systemie FABRIC, w którym zastosowanie specjalnych profili aluminiowych i wielkoformatowych wydruków tekstylnych pozwala na stworzenie w szybki sposób atrakcyjnego stoiska wystawienniczego. Stoiska targowe systemowe pozwalają osiągnąć spektakularny efekt, są jednocześnie łatwe w transporcie i elastycznie dopasowujące się do zmiennej powierzchni i układu przestrzennego stoiska. Proponowane przez nas rozwiązania wystawiennicze z grafikami tekstylnymi stanowią doskonałe rozwiązania na targi, konferencje, prezentacje handlowe czy eventy. Ich montaż zajmuje tylko kilka minut, są także bezproblemowe w transporcie. Grafika na tkaninie obniża wagę systemu, pozwala na łatwą i szybką wymianę komunikatu reklamowego, dzięki czemu popularność tych systemów stale rośnie.

Pixlip GO

PIXLIP GO – PODŚWIETLANE MODUŁY REKLAMOWE , MOBILNE LIGHTBOX’y

Informacje

PIXLIP GO jest pierwszym na świecie mobilnym systemem podświetlanych ram z tworzywa. W odróżnieniu od dostępnych profili aluminiowych system ten nie ma żadnych ostrych krawędzi oraz elementów, które narażałyby użytkownika na ryzyko skaleczenia. Dzięki inteligentnemu i intuicyjnemu rozwiązaniu łączenia elementów jeden w drugi bez użycia narzędzi w kilka minut można stworzyć nowoczesną ekspozycję, a lekkie tworzywo sprawia, że system PIXLIP GO jest nie tylko prosty w montażu, ale również praktyczny w transporcie. Niezależnie, czy pakowany do kartonu, czy w wygodną torbę transportową, PIXLIP GO mieści się bez problemu do bagażnika samochodowego. Z systemem PIXLIP GO nikt nie pozostanie niezauważony. Zintegrowane, wysoko wydajne moduły LED gwarantują idealne podświetlenie wydruków dzięki czemu przyciągają uwagę.

 

PIXLIP GO dzięki założeniu modułowości elementów oferuje konstrukcje o zróżnicowanych wysokościach i wielkościach wraz z możliwością ich wszechstronnej konfiguracji i elastycznego łączenia pojedynczych ram do nawet mocno rozbudowanych stoisk wystawienniczych. Wydruk z oryginalnym motywem graficznym nadaje zabudowie indywidualnego charakteru. Bezproblemowa wymiana grafiki w ciągu kilku sekund pozwala na zmianę komunikatu reklamowego. PIXLIP GO zachwyca prostotą, estetyką wykonania, uniwersalnością, a przede wszystkim uzyskanym efektem ekspozycyjnym. Dostępny jest w różnych formatach i konfiguracjach, dopasuje się więc do każdej powierzchni wystawienniczej, stając się niezbędnym narzędziem reklamowym Państwa firmy.

Outdoor

OUTDOOR – REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Informacje

Imprezy plenerowe, eventy, wystawy oraz wszelkie działania promocyjno-reklamowe odbywające się na zewnątrz wymagają stosownej oprawy graficznej. Zapewniają to dostępne w naszej ofercie produkty outdoorowe, takie jak mobilne FLAGI REKLAMOWE, WINDERY czy NAMIOTY REKLAMOWE. Widoczność i rozpoznawalność firmy oraz produktu uzyskamy dzięki systemowi BIGSCREEN STAND do dwustronnej ekspozycji grafiki lub odpornemu na czynniki zewnętrzne ROLL UP’owi OUTDOOR. Popularne POTYKACZE dają możliwość ekspozycji plakatu z informacją o bieżącej ofercie firmy lub specjalnej promocji. Możliwość szybkiej wymiany komunikatu reklamowego jest ich największym atutem. Z uwagi na swoje przeznaczenie SYSTEMY OUTDOOR odznaczają się dużą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Jesteśmy przekonani, że spośród szeregu oferowanych rozwiązań każdy klient znajdzie produkt odpowiedni do swoich oczekiwań i potrzeb.

Aroma Display

AROMA DISPLAY – SYSTEMY ZAPACHOWE, AROMAMARKETING

Informacje

Oferujemy urządzenia oraz systemy do aromatyzowania przestrzeni oparte na dwóch technologiach: dyfuzory rozpylające zapach VISION AIR lub VISION AIR MINI oraz urządzenia działające na zasadzie dyfuzji wysokiej jakości olejków zapachowych: mobilne modele AROMA TOWER lub SMELL_TEC. Uwalniane w postaci mgiełki zapachowej aromaty łączą się z cząsteczkami powietrza, dając trwały i przyjemny efekt zapachowy. Nasze urządzenia charakteryzuje wysoka estetyka. Można je stosować jako wolnostojące lub zamontować na ścianie. Oferujemy także systemy z możliwością podłączenia do wentylacji i klimatyzacji, dzięki czemu aromatyzowanie staje się jeszcze bardziej dyskretne. Atutem naszych systemów jest także możliwość zaprogramowania czasu pracy, intensywności i częstotliwości rozpylania.

 

Wyjątkowym produktem jest pylon AROMA DISPLAY, który oprócz funkcji aromatyzowania doskonale sprawdza się jako produkt reklamowy. Możliwość umieszczenia w nim plakatów, zdjęć wielkoformatowych oraz zastosowane podświetlenie czyni z niego produkt bardzo uniwersalny odpowiadający na obecne potrzeby marketingu multisensorycznego. Posiadamy bogatą gamę kompozycji zapachowych. Wyróżnić można kilka grup aromatów m.in zapachy spożywcze, takie jak zapach kawy, gorącej czekolady, szarlotki czy grzanego wina, zapachy typu wellness o działaniu relaksującym, kompozycje zapachowe perfumowane idealne do miejsc takich jak butiki, sklepy, kancelarie, hotele, banki czy biura.

Zabudowy targowe

ZABUDOWY TARGOWE – KOMPLEKSOWE ZABUDOWY WYSTAWIENNICZE

Informacje

Projekty zabudów targowych opracowujemy po wstępnym rozpoznaniu potrzeb i oczekiwań klienta. Propozycje zabudów targowych przygotowujemy zarówno na bazie rozwiązań systemowych, aby przystosować stoisko do wielokrotnego montażu i obsługi ze strony klienta, jak również przygotowujemy stoiska jednorazowe, zamawiane pod katem konkretnego, jednorazowego wydarzenia targowego, zapewniając także montaż, demontażu i transport. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i kreatywnie. Proponujemy rozwiązania spójne z trendami wystawienniczymi oraz nowoczesnym designem.

 

Zajmujemy się także profesjonalnym aromatyzowaniem stoisk targowych, kompleksowo realizując ideę marketingu multisensorycznego, który wskazuję na konieczność oddziaływania na wiele zmysłów w celu uzyskania maksymalnej efektywności. W naszych zabudowach łączymy sprawdzone rozwiązania targowe z nowoczesnymi trendami wystawienniczymi. W ten sposób tworzymy dla naszych klientów stoiska nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim efektowne, pozwalające wyróżnić się na tle konkurencji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.