Lada/stoisko AVLA

Lada/stoisko AVLA

Lada / Stoisko  AVLA to elegancja i funkcjonalność.  Może pełnić rolę stolika, podestu lub  trybunki. W prosty sposób z poszczególnych segmentów lady zbudować można efektowną recepcję, a nawet stanowiska konsultacyjne.

Wyjątkowo łatwy montaż, bez użycia narzędzi sprawia, że produkt idealnie nadaje się na wszelkie akcje promocyjne wymagające szybkiej organizacji miejsca wystawowego.

Panel graficzny z indywidualnym wydrukiem mocowany na korpusie lady  za pomocą wytrzymałego rzepu to idealne rozwiązanie, gdy zależy nam na wielokrotnym wykorzystaniu produktu ze zmienną komunikacją marketingową. Lada występuje także w opcji z topperem dzięki czemu może funkcjonować jako stoisko degustacyjne. Dodatkowe wyposażenie jakim jest półka wewnętrzna podnosi funkcjonalność systemu.

Lada AVLA to dobry wybór zarówno jako wyposażenie stoiska targowego, jak również wszelkiego typu wystąpień o charakterze konferencyjno- szkoleniowym.

Wersje produktu

lada stoisko lamelle, lada AVLA

model owal
szerokość: 910mm
wysokość: 940/ 2200mm
głębokość: 450mm
waga: 13kg

Elementy produktu

Ladę AVLA tworzą dwa blaty z płyty meblowej w kolorze czarnym, korpus w postaci rolety z tworzywa, grafika mocowana do korpusu na rzep, całość pakowana do dwóch toreb transportowych.

Akcesoria

Zachęcamy naszych klientów aby wyposażyli się w użyteczne akcesoria które dodatkowo zwiększają funkcjonalność produktu

półka wewnetrzna lada lamelle

półka wewnętrzna

Nasze realizacje

Wytyczne do przygotowania grafiki

Dane produktu

konstrukcje pop up wymiary ścianka wystawiennicza