Stojak na ulotki EXPO1/EXPO2

Stojak na ulotki EXPO1/EXPO2

Stojaki na ulotki EXPO 1 oraz EXPO2 charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Elementy konstrukcji aluminiowej oraz kieszonki z  wysokogatunkowego transparentnego tworzywa prezentują się niezwykle elegancko i nowocześnie.

Dopracowany system składania stojaków przyczynia się do bezproblemowej obsługi oraz wygody użytkowania. Poręczna torba transportowa lub solidny kuferek na kółkach to warianty opakowań transportowych, z których każdy odpowiednio zabezpiecza stojaki do transportu, a ich użytkownikom zapewnia wygodne przewożenie do miejsca prezentacji.

Dodatkowo nasze stojaki na foldery mogą zostać wyposażone w topper z logo firmy, a nawet urządzenia do prezentacji multimedialnej, dzięki czemu wzrasta ich funkcjonalność i atrakcyjność.

Stojaki na ulotki model Expo 1 oraz model Expo 2 znajdą zastosowanie podczas różnego rodzaju eventów, takich jak targi, konferencje, spotkania biznesowe, jak również w ekspozycjach stałych, wszędzie tam gdzie dostęp do informacji jest nie tylko ważny, ale także istotna jest atrakcyjna forma prezentacji materiałów reklamowych.

Wersje produktu

stojak expo 2 na foldery

jednostronny
ilość kieszonek 4
szerokość: 250mm
wysokość: 1575mm
głębokość: 268mm
waga w torbie: 4,9kg                                                                                                     waga w walizce: 8,4 kg

stojak expo2 expolinc stojak na foldery

dwustronny
ilość kieszonek 5
szerokość: 259mm
wysokość: 1618mm
głębokość: 400mm
waga w torbie: 5,2 kg                                                                                                           waga w walizce: 8,7 kg

Elementy produktu

Stojaki EXPO 1 oraz EXPO 2 wyróżnia elegancki design, wszystkie elementy konstrukcji wykonane z eleganckiego aluminium w kolorze srebrnym, kieszonki z transparentnej pleksi

elementy stojaka expo

Nasze realizacje

Akcesoria

Zachęcamy naszych klientów aby wyposażyli się w użyteczne akcesoria które dodatkowo zwiększają funkcjonalność produktu lub zabezpieczają go w transporcie.

kontener ‘premium’ (kontener/lada)

FILM

 

FILM

 

Jak przygotować grafikę na ściankę

Dane produktu

konstrukcje pop up wymiary ścianka wystawiennicza