Stojak na ulotki CASCADE

Stojak na ulotki CASCADE

Rozkładany stojak  na katalogi CASCADE wykonany jest z aluminium oraz pleksi, dzięki czemu jest lekki ale stabilny. Zapewnia doskonały dostęp z obu stron do umieszczonych na nim materiałów reklamowych, a 6 półeczek na foldery daje możliwość maksymalnej wykorzystania przestrzeni ekspozycyjnej.

Dzięki harmonijkowej konstrukcji można go z łatwością złożyć i transportować w wygodnej torbie lub walizce na miejsce prezentacji czy targów. Jest on także doskonałym rozwiązaniem do ekspozycji stałych np. w biurach podróży, bankach, hotelach

Uniwersalność, wygoda użytkowania oraz atrakcyjna cena sprawiają, że stojak na ulotki CASCADE cieszy się niezwykłą popularnością pośród naszych klientów.

Wersje produktu

stojak na ulotki easy, cascade, skłądany stojak na foldery

kieszonki: 6

format: A4

wysokość: 1450mm

waga: 7,5 kg

Elementy produktu

Stojaczek na ulotki CASCADE oparty na aluminiowej, składanej konstrukcji, półeczki na ulotki z transparentnej pleksi. Opakowanie transportowe do wyboru: torba lub aluminiowa walizka.

Nasze realizacje

Akcesoria

Zachęcamy naszych klientów aby wyposażyli się w użyteczne akcesoria które dodatkowo zwiększają funkcjonalność produktu lub zabezpieczają go w transporcie.

kontener ‘premium’ (kontener/lada)

Jak przygotować grafikę na ściankę

Dane produktu

konstrukcje pop up wymiary ścianka wystawiennicza